Od 2006 roku Gastrohouse

jest jedną z głównych firm świadczących usługi cateringowe dla szkół i przedszkoli na terenie trójmiasta, jak i całego woj. Pomorskiego.

Specjalizujemy się w przygotowaniu oraz dostarczaniu śniadań i zestawów obiadowych dla dzieci w placówkach szkolnych, przedszkolnych, a także żłobkach. Dzięki indywidualnemu podejściu do naszych klientów proponujemy zarówno całodzienne wyżywienie, jak również możliwość zamawiania poszczególnych posiłków z osobna w kombinacji dopasowanej do Państwa potrzeb.

Bardzo istotne jest dla nas wdrażanie od najmłodszych lat prawidłowych nawyków żywieniowych, stąd przy opracowywaniu wszystkich naszych jadłospisów współpracujemy z wykwalifikowanym dietetykiem. Dzięki temu nasze jadłospisy są odpowiednio zbilansowane pod względem składników budulcowych, mineralnych oraz witamin a także wolne od „tłuszczów trans”.

W naszej ofercie opracowaliśmy również dania dla dzieci „alergicznych” oraz dania stosowane w dietach leczniczych.

Transport oraz system pakowania posiłków działa w oparcie o rygorystyczne normy HACCP oraz ISO 9001.

Ze względu na rozmiar działalności naszej firmy ( obsługujemy placówki na terenie całego woj. pomorskiego ) oraz doświadczenie jesteśmy w stanie zapewnić gorący posiłek - często po cenie znacznie niższej, niż catering dostarczany przez inne firmy.

Jesteśmy przekonani że unikalne połączenie wysokiej jakości surowców, zbilansowanego menu i edukacji odżywczych zachęcać będzie dzieci do dokonywania zdrowych wyborów teraz i przez całe życie.

 
Gastrohouse obsłuży Twoją szkolną stołówkę
Obsługujemy małe i duże szkoły oraz przedszkola! Skontaktuj się z nami teraz!